Breshëri armësh në Shkup nga një makinë në lëvizje

Shpërndaje

Në udhëkryqin në rrugën “Sofiska” me rrugën “Moskovska” në Shkup, mbrëmë rreth orës 22.45 nga dy vetura, ku nga vetura e tipit “Audi” në lëvizje është gjuajtur me armë në drejtim të veturës “Mercedes”, transmeton Almakos.

Ashtu si përmendet në buletinin policor, në vendngjarje kanë dal zyrtarët policor dhe gjatë kontrollit në terren janë gjetur gjashtë gëzhoja të kalibrit 9 milimetra.

Policia është duke ndërmarr te gjitha masat e nevojshme ligjore ne kontekst te ndricimit te incidentit në fjale.

Loading...