Showbiz

Daily Mail për Dua Lipën: Mbrëmë i la të gjithë gojëhapur (Foto)

Shpërndaje

Ajo u shfaq në skenë pasi mori dy çmime Brit Awards në fillim të këtij viti.

Dhe Dua Lipa la të gjithë gojëhapur me kostumin e saj, teksa zbuloi këmbët. kur perfmormoi në skenë në finalen e Ligës së Kampionëve në Ukrainë të shtunën në mbrëmje.

Ylli i hitit “New Rules” krijoi atmosferë tek tifozët që kishin ardhur për ndeshjen Real Madrid- Liverpool.

Dua Lipa nuk i la vend imagjinatës teksa tregoi hiret e saj në pantallonat e shkurtër, me një rrip në mes dhe me një palë atlete të bardha./Indeksonline/

Loading...