Dalin pamjet e përleshjes së dy tifozerive “Plisave” dhe “Intelektualëve” (VIDEO)

Shpërndaje

Pas përleshjes së djeshme midis dy tifogrupeve në Kosovë, janë publikuar pajme të reja mbi ktë ngjarje jo të hijshme dhe aspak sportive të siguruara nga KALLXO.com.

Kjo ngjarje ka ndodhur në qytetin e Pejës ku tifogrupi i Prishtinës i quajtur “Plisat” janë përplasur me tifozët e quajtur “Intelektualët” /albeu.com/

Më poshtë ju sjellim pamjet nga nisja e përplasjes të siguruara nga KALLXO.com

Loading...