Showbiz

Dua Lipa dhe Calvin Harris publikojnë klipin e “One Kiss” (Video)

Shpërndaje

Dua Lipa dhe Calvin Harris kanë publikuar në Youtube videoklipin e këngës së tyre të titulluar “One Kiss”, shkruan rtv21.tv

Ndonëse ende nuk kanë kaluar 24 orë nga publikimi, videoklipi ka arritur që të marrë mbi 1 milion klikime.

Si në çdo klip tjetër edhe kësaj radhe Dua Lipa ka rrëmbyer vëmendjen me paraqitjen e saj tejet unike.

Loading...