Showbiz

E papritur: Milaim Zeka dhe Linda Morina puthën në emision Live (VIDEO)

Shpërndaje

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Milaim Zeka dhë Linda Morina.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

Gjatë emisionit ndodhi diqka e papritur, Linda Morina puthë gjatë emisionit Deputetin Milaim Zekën.

Loading...