Showbiz

E veshur në të zeza, Rita Ora shkëlqen sërish në eventin “Met Gala” (Foto)

Shpërndaje

Mbrëmë është mbajtur eventi më i njohur i modës në botë.
Bëhet fjalë për “Met Gala”, mbrëmje e cila mbledh në një vend emrat më të njohur nga bota e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Edhe këtë vit, pjesë e mbrëmjes më të njohur të modës ishin artistët më të njohur nga e mbarë bota.

Edhe këngëtarja kosovare, Rita Ora ka marrë pjesë sërish këtë vit, si zakonisht mahniti të gjithë me pjesëmarrjen.

E veshur me një fustan të zi, të gjatë, me flokë të lëshuara dhe një kurorë të zezë në kokë, Rita ishte e mrekullueshme si çdo herë.

Loading...