Rajoni

Edi Rama: Saimir Tahiri bëri një akt dinjitoz, nuk ka se çfarë të thuhet (Video)

Shpërndaje

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, të enjten, është shprehur se dorëheqja e ish-ministrit Tahiri ishte një akt dinjitoz, ndërsa theksoi se nuk gjykon asgjë për atë se çfarë thuhet në lidhje me rastin, pasi është një rast që i takon Saimir Tahirit dhe drejtësisë.

Rama deklaroi në emisionin Opinion se është një akt që nuk duhet të merret me llafet e kazanit mediatik, ai prej 6 muajsh nuk ësht pjestar i grupit parlamentar të PS.

Loading...