Elvana Gjata vjen si “uragan”, ja si duket sot (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata është parë shumë provokuese dhe seksi në imazhet e fundit.

Këto i ka publikuar në rrjetin social “Instagram” ku shihet veshur e tëra në ngjyrë vjollce dhe grimi këtë herë ishte më i rënduar.

Në belin e Elvanës vërejmë edhe një rrip kurse një kombinim i tillë i veshjeve shihet rrallë dhe duket shumë “in”.

Ndryshe, Elvana pritet të vije me projekte të tjera gjatë verës.

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ku?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ku?

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

@stefandani

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Loading...