Emily Ratajkowski shfaqet seksi në të kuqe (FOTO)

Shpërndaje

Kur ajo kalon në tepihun e kuq, gjithmonë duket e përsosur, transmeton Klan Kosova.

Dhe Emily Ratajkowski dukej shumë bukur teksa po kalonte rrugëve të New York-ut të dielën.

Modelja e Sport Illustrated është parë me një kostum të kuq në të cilën dukej tejet seksi.

Loading...