Enca bëhet për ‘pesë pare’! Publikon foton dhe ‘harron’ se ka përdorur fotoshop

Shpërndaje

Këngëtarja Enca Haxhia po kalon momente të këndshme në SHBA.

Atje ka shkuar falë turneut që ka nëpër botë dhe është hera e parë që këngëtarja shqiptare do të performojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan lajmi.net

Mirëpo meqenëse ndodhet atje ajo po shijon vendet e bukura Amerikane dhe imazhe po ndanë edhe me ndjekësit në rrjete sociale.

Në një foto të fundit të hedhur në Instagram Enca duket seksi por ato çka bien në sy janë: bluza e gjerë, dhe beli i holluar.

Në fakt bazuar në këtë imazh tek beli vihet re që ajo e ka përdorur fotoshopin. Ajo është kritikuar shpesh për këtë madje dallimi vihet re edhe nga videot dhe fotot që i rregullon e pastaj i poston.

Loading...