Enca e ‘zhytur’ në djersë, po punon fort për t’i hequr …. (Video)

Shpërndaje

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për gjoksin gjigant mirëpo për disa pjesë të tjera të trupit është kritikuar për mbipeshë.

Por këto kritika duket se do të marrin fund shumë shpejt pasi Enca e ka marrë shumë seriozisht punën e palestrës, shkruan lajmi.net

Së fundmi madje ka ushtuar aq shumë sa është mbuluar me djersë dhe këtë moment e ka ndarë edhe me ndjekësit në Instastory.

”Tu ra shi nga Enca” ka shkruar ajo përkrah imazheve të postuara.

Loading...