Showbiz

Enca Haxhia hyn në shtëpinë e re, tregon për fansat si duket brenda vilës (Video)

Shpërndaje

Këngëtarja Enca Haxhia është zhvendosur në shtëpinë e saj të re.

Këngëtarja ka realizuar një video Live nga Instagrami i saj ku ka prezantuar për fansat një anë që nuk u njihnim.
Ajo është futur në kuzhinë dhe shfaqet duke gatuar ‘bukë me vezë’ edhe pse në kushte të papërshtatshme.

Enca ka treguar së shumë orendi i mungojnë për momentin pasi sapo është zhvendosur në banesën e saj.

Gjithashtu Enca ka ‘hedhur’ kamerran rreth e rrotull për të treguar pak nga ambjenti i saj si dhe lagja me vila luksoze rrethe e rrotull.

Loading...