Showbiz

Eni Koci tregon linjat në fustanin e shkurtër (Foto)

Shpërndaje

Muajt e fundit, ajo është shumë aktive me realizimin e projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shquhet për linjat trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në çdo paraqitje publike.

Në rrjete sociale, Eni ka postuar disa imazhe në të cilat shfaqet seksi si çdo herë, e veshur me një fustan të shkurtër.

“E egër dhe e lirë”, ka qenë mbishkrimi që ajo u la fotografive ku mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e fansave.

Wild & Free

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Loading...