Showbiz

Eni Koçin e ndalon policia, shihni si reagon këngëtarja pas testit të alkoolit (Foto)

Shpërndaje

Eni Koçi shtë padyshim një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më seksi të momentit. Por ndoshta një episod nga mbrëmja e kaluar nuk ka qenë më i miri për këngëtaren. Teksa ishte duke drejtuar makinën policia e ka ndaluar Enin për një test alkooli.

Por Eni ka qenë mjaft e qetë gjatë gjithë këtij procesi, të cilin dukej se e bënte për herë të parë. Gjatë gjithë kohës këngëtarja theksonte se nuk pi kurrë alkool.

Në fakt pasi realizoi testin, i cili rezultoi negativ Eni i ka thënë efektivëve. “ Nuk të del se unë s’pi kurrë alkool, vetëm nga unë s’të del”,-ka përfunduar Eni.

Loading...