FOTOT: “Shtëpi përrallash” në pemë

Shpërndaje

A keni menduar ndonjëherë që të jetoni në një shtëpi luksoze të ndërtuar në pemë?

Epo ja që kjo është realitet tashmë.

Në Angli gjendet një shtëpi super luksoze e ndërtuar në pemë.

Imazhet e jashtme tregojnë dizajnin e bukur të kësaj prone unike, të parën e këtij lloji në Britani të Madhe.

Brenda saj do të gjeni një vaskë prej barki, një krevat dopia si dhe një stufë për t’i bërë ballë temperaturave të ulëta.

Gjithashtu kjo shtëpi të ofron një pamje mbreslënëse.

Loading...