Genta lë të gjithë pa fjalë në koncert, hap këmbët dhe bën “shpagën” (FOTO)

Shpërndaje

Genta Ismaili njihet si një prej artisteve më energjike në skenë.

Ajo është vazhdimisht aktive si me projekte të reja muzikore ashtu edhe me koncerte, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, të cilën e kishte shkëputur nga një koncert ku performoi.

Në atë imazh këngëtarja shihet duke bërë “shpagën” edhe pse ishte veshur me një fustan shumë të shkurtër dhe një palë taka.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Genta është “Zemra thyhet”, këngë e cila është pëlqyer nga publiku.

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Loading...