Rajoni

Gjuajtje me armë te Fakulteti i Filologjisë në Prishtinë (Foto)

Shpërndaje

Para disa minutave ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri te Fakulteti i Filologjisë në Prishtinë, raporton Gazeta Express.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe nuk dihet nëse dikush është lënduar nga kjo gjuajtje.

Express do të ju mbajë të informuar për këtë rast…

Foto nga vendi i ngjarjes:

Loading...