Gjyshi hero, ndalon njeriun e armatosur që po ndiqej nga policia (VIDEO)

Shpërndaje

Ky është momenti kur një gjysh behët hero pasi ndaloi një njeri të armatosur, pasi ai po ndiqej nga policia.

Gjyshi, i quajtur Bill, ishte duke pritur jashtë një biblioteke në Columbus, Ohajo, kur dëgjoi sirenë të policisë dhe pa një burrë që po vraponte.

Bill priti të dyshuarin, që mendohet të ishte 18 vjeç, dhe sapo njeriu i armatosur kalon afër tij ai i vendos këmbën për ta penguar dhe i riu rrëzohet në tokë.

Më pas njeriu i armatosur arrestohet nga policia. (TemA)

Loading...