Greta dhe Gena publikojnë këngën “Si më parë” (Video)

Shpërndaje

Një këngë ritmike nga dyshja Dy këngëtarët e njohur të estradës, Greta Koçi dhe Gena kanë publikuar projektin e ri muzikor të cilin ka kohë që e kanë paralajmëruar, shkruan rtv21.tv

Kënga e cila titullohet “Si më parë” dhe është punuar nga “United Records”, ndërsa është kompletuar me një videoklip mjaft të veçantë nga produksioni Pro Video. Se sa do të rezultojë i suksesshëm ky bashkëpunim me dy këngëtarëve mbetet të shihet ditëve në vazhdim.

Loading...