Hoxha: Ja dy politkanët shqiptarë që më vizituan në Shkup

Shpërndaje

Komandat Hoxha dite me pare mori nje post ne qeverine e Zaevit dhe pati shume kritika dhe perkrahje nga disa qytetare. Pas marrjes se postit Hoxha tregon se kush e ka vizituar nga politikanbet shqipter kur ka zbritur nga Tanusha ne Shkup.

Me posht e keni edhe postimin e tij te plote ne facebook.

Po thone : Komandant krejt mire punesimi, ama keta te LSDM shume po bejne marketing ne emrin tende.

Po kush i pengoi 10 vite partite shqiptare te me vizitojn ne Tanushe. Po qe 10 muaj ketu ne Shkup, 10 muaj i vetmi politikan i cili me ka vizituar e duke me shprehur mirseardhje eshte Vesel Memeti dhe Gylimsere Kasapi.

Cka kam faj une se Zaevi u be me i mencuri se politikanet tane dhe muar vendim te me zbret nga malet dhe te me jap post sado i vogel ne Qeveri.

Kush ju urdheroi partit shqiptare te me lene maleve 10 vite apo pse partit shqiptare qe kan qen dhe jan ne pushtet nuk ja muaren bajrakun Zaevit perpara dhe te benin marketin per ta

Nuk jam antar i asnje partie politike.Nese vendosi te futem ne politik Ankandin dota hapim publik. Kritikoni sa te doni por fb im ka mbi 40 mij klikime lajka dhe komente, dmth ka dhjetra mijra voturs te cilet jan gezuar per mua Alhu i gezoft dhe presin nga un tei letsojn problemet e tyre.

Loading...