Rajoni

I vdes i biri, Halil Kastrati i bëri një surprizë të madhe familjes

Shpërndaje

Një familje nga Kosova pati një tragjedi në familje.

Djali i tyre nga aksidenti që kishte pësuar në rrugë kishte ndërruar jetë më vonë.

Mirpo i ndjeri kishte një dëshirë, shkruan KosovaRepubike.

Ai dëshironte që një ditë ta takonte hoxhën Halil Kastrati.

Djali i ri e kishte lënë edhe një vajzë tani jetime dhe në mungesë të tij Hoxha e bëri një foto me vajzën e të ndjerit.

Loading...