Iftari i presidentit Erdogan, nuk lind nëna si ky njeri më (FOTO LAJM)

Shpërndaje

Iftari i presidentit Erdogan ,nuk lind nëna si ky njeri më një njeri si ky, një njeri i drejt, i sinqert, modest, qe ia din vleren cdo gjeje..sepse asgje tjeter nuk ka vler perpos Allahut.

Prandaj cdo pune po i ec mbare dhe cdo dit po behet me e fort dhe me e pasur shteti te cilin e udheheq TURQIA.

Loading...