Ilda Bejleri e ‘zjarrtë’ në të kuqe, nuk harron ta ekspozon gjoksin (Foto)

Shpërndaje

Moderatroja seksi Ilda Bejleri nuk ka të ndalur.

Ajo është njëra nga femrat shqiptare më seksi dhe më të komentuara në mediat tona.

Me linjat ‘bombastike’ që posedon por prezantuesja shqiptare nuk nguron asnjëherë që ti vëjë në pah.

Edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, Ilda ka treguar më shumë se ç’duhet nga trupi i saj duke ekspozuar gjoksin në një veshje me ngjyrë të kuq që e bënte të mjaft tërheqëse.

#eyebrows #beautifuleyebrows by @royalimageborena

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Loading...