Irina Shayk paraqitet shumë e bukur në festivalin e Kanës, zbulon më shumë… (Foto)

Shpërndaje

Irina Shayk kishte vendosur që në festival të shkonte me një veshje që tregonte shumë.

Amber Heard kishte treguar gjoksin në fustanin e hapur, derisa Bella Hadid shfaqi këmbët në Festivalin e Filmit në Kanë, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.
Ato i kanë lënë pak vend imagjinatës kur parakaluan në qilimin e kuq në festivalin e filmit.

Modelja Irina Shayk kishte veshur një fustan të kuq të hapur tek këmbët ku zbuloi se nuk kishte fare të brendshme, ndërsa aktorja Amber tregoi gjoksin në fustanin me lule, e në anën tjetër modelja Bella Hadid shfaqi këmbët në fustanin e bardhë të shkurtër.

32 vjeçarja, Irina Shayk ishte më e komentuara e mbrëmjes për shkak të fustanit me prerje dhe detaje zinxhirësh, ku pothuajse zbuloi organin gjenital.

💋

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

#IrinaShayk #ИринаШейк #Cannes #CannesFilmFestival #CannesFilmFestival2018

A post shared by Irina Shayk Mexican Fans (@irinashaykmexicanfans) on

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

#IrinaShayk #ИринаШейк #Cannes #CannesFilmFestival #CannesFilmFestival2018

A post shared by Irina Shayk Mexican Fans (@irinashaykmexicanfans) on

#IrinaShayk #ИринаШейк #Cannes #CannesFilmFestival #CannesFilmFestival2018

A post shared by Irina Shayk Mexican Fans (@irinashaykmexicanfans) on

#IrinaShayk #ИринаШейк #Cannes #CannesFilmFestival #CannesFilmFestival2018

A post shared by Irina Shayk Mexican Fans (@irinashaykmexicanfans) on

Loading...