Maqedoni

Ish-komandant Hoxha del në Tanushë, provokon rëndë

Shpërndaje

Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha pasi që bëri bujë me lajmin për emërimin e tij ai këshilltar i kryeministrit Zoran Zaev prej dje po qëndron në Tanushë, mëson INA. Por shkuarja e tij atje është për tu relaksuar dhe për të takuar disa bashkëfshatarë. Por edhe nga Tanusha, Shaqiri nuk e ka lënë pa komentuar.

“Heu shum e shqiptar u shqetsuan pse kom Hoxha erdhi ne Shkup
U ktheva sod ne Tanush
Un po knaqem me ajrin e paster ju knaqnu ne qytet e roga po hec…

Neser kthehem prap ne Shkup.e higjum medijat me shkrime kunder kom Hoxhes”, ka shkruar Shaqiri.

Loading...