Ish-modelja bën operacion vithet, por rezultati është shokues (Video)

Shpërndaje

Ish-modelja nga Garden Grove, Kalifornia, i është nënshtruar procedurës fillestare të kirurgjisë plastike në Meksikë.

Por, përfundimi është shokues, mjekët dështuan dhe e lanë bukuroshen seksi me vithe të deformuara.

Tani Jana Stoner kërkon nga dy mjekët Terry Dubrow dhe Paul Nassif për të rregulluar pamjen e saj, por duke mos i ndryshuar format që kanë vithet.

Por, ajo që i ka habitur mjekët është fakti sesa lirshëm i lëviz implantet e vendosur tek vithet e saj dhe kjo ua bën më të lehtë punën atyre.

“Kjo ka qenë një pengesë shumë e madhe në jetën time, jam shumë e lumtur që dikush është i gatshëm të veprojë tek b*thët e mia”, ka thënë ish-modelja.

Por, mjekët i japin një lajm të keq Janës, me ndryshimet që do i bëhen në vithet, tatuazhi i saj do të zhduket, por mesa duket ky nuk përbën problem për të.

Loading...