Ja kush e bëri sonte me lotë në mes të emisionit Adem Ramadanin, nuk i ndali dot emocionet (VIDEO)

Shpërndaje

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, i ftuar është mbreti i ilahisë, Adem Ramadani, shkruan Gazeta NewBorn.

Me një zë të bukur, Adem Ramadani, ka rrënqethur zemrat e publikut në këtë emision. Adem Ramadani është hera e dytë që merr pjesë në këtë emision.
Adem Ramadani, më parë kishte kënduar këngë për dashni dhe ahengje familjare, por tash e disa vite ai i ka braktisur ato për ti’u kthyer fesë. Prej atij momenti ai ka kënduar disa ilahi në gjuhën shqipe, transmeton Gazeta NewBorn.

n’Kosovë Show, Adem Ramadani ka sjellur momente interesante dhe ka treguar shumë gjëra që më parë publiku nuk i ka ditur.
Atë e bëri me lotë një vajzë e cila u fut në emision.Për ta shikuar videon klikoni në videon e më poshtëme të emisionit:

Loading...