Bota

Kamera kap momentin kur rrëzohet një avion, tym dhe flakë (VIDEO)

Shpërndaje

Momente dramatike janë publikuar së fundmi nga rrëzimi i avionit privat në Arizona.

Ngjarja e rëndë ajrore ndodhi muajin e kaluar, ku humbën jetën 6 pasagjerët në bord.

Së fundmi janë publikuar pamjet, ku duken momentet e fundit të avionit, i cili duket se është i përfshirë nga flakët para se të rrëzohet.

Loading...