Kida në Tiranë, po bën dritë në të kuqe (Foto)

Shpërndaje

Kida është një nga këngëtaret më të komentuara si në rrjetet sociale, ashtu edhe në mediat rozë.

Ajo shquhet jo vetëm për talentin në muzikë, por edhe për stilin unik.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi ku shfaqet në të kuqe nga Tirana dhe më të vërtëtë po duket fantastike.

Ndryshe ‘Bileta’ është projekti muzikor i fundit i saj, një nga hitet dhe këngët më të dëgjuara të momentit./Indeksonline/

Loading...