Kida sjell projektin e ri (Video)

Shpërndaje

Këngëtarja simpatike Kida ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri.

Në fillim u publikuan disa imazhe nga puna që është bërë për videoklilip e këngës ndërsa tani u lansua projekti i plot.

Kënga me titullin ‘Bileten’ është punuar nga Zzapp&Chriss kurse teksti u shkrua nga Fuego, Kida dhe Zzap.

Ndërsa, këtë verë Kida ka paralajmëruar që do të sjell edhe disa këngë të tjera.

Loading...