Kur Salah takon vetveten – ja kopja identike e Mo Salah (Video)

Shpërndaje

Salah është kthyer në një idoll jo vetëm në Angli, por edhe më tepër në vendin e tij të lindjes, Egjipt, ku që nga koha kur Salah kishte shënuar penalltinë decizive, të kualifikimit në Botëror, ai atje është kthyer në një “zot” kombëtar.

Së fundi, Momo takon kopjen identike të tij në Egjipt, ndërsa befasohet dhe qesh pasi njerëzit nuk mund ta dallojnë njërin nga tjetri, shkruan Sovrani.info.

Shikojeni videon dhe binduni:

Loading...