Lajm bombastik nga Bela: “Deputeti shqiptar fiton tenderin milionësh për autoshkollë”

Shpërndaje

Valon Bela në një postim ne facebook njofton se si një deputet shqiptar në parlamentin e Maqedonisë ka fituar një tender milionësh për autoshkollë ne rajonin e Pollogut, ku para disa muajëve edhe në disa media u shkruajt se për ketë tender ka pasur edhe grindje mes njërit deputet dhe zv.kryeministrit.

Ja lajmin e keni në këtë link: http://fjala.mk/2018/03/xhevat-ademi-dhe-hazbi-lika-kacafyten-per-firmen-e-patente-shoferit/

Sipas kësaj i bie që deputeti qenka ma i fortë se njëri nga zv.kryeminstrat.

Ja postimi i tij i plotë:

Vjen një lajm i mirë nga pushteti aktual;
Një deputet shqiptar ka fituar tenderin milionësh për ‘autoshkollën’ (monopol) për rajonin e Pollogut.

Qyre ti niher…
Mendo ti se s’ka hajr n’këtë mandat 😂😂😂

Loading...