Ledri Vula dhe Buta publikojnë “Merri Merri” (Video)

Shpërndaje

Ledri Vula dhe reperi Buta sot kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

Kënga titullohet “Merri Merri” dhe është prodhuar nga Bigbang, ndërsa producenti është Neser Music, transmeton Koha.net.

Tekstin e “Merri Merri” e kanë shkruar vetë reperët.

Loading...