Showbiz

Leonorën e ‘lënë’ mendt, ja sa i kushtuan kjo çantë e këto atlete (Foto)

Shpërndaje

Leonora Jakupi ka vite të tëra në skenë dhe përgjatë këtyre viteve ajo edhe ka siguruar një jetë të mirë financiare.

Këngëtarja nga Drenica nuk kursen asgjë për garderobën e saj, qëllimi është të duket bukur dhe veshur shtrenjtë, përcjell ORAvip.

Në rrjetet sociale është zbuluar çmimi marramendës që ka çanta e Leonorës dhe atletet e saj.

Por vetëm nëse i ka origjinale, ky është çmimi marramendës i çantës dhe atleteve të saj.

Loading...