Linda Morina i tregon Milaim Zekes se si rritet Gjoksi…!(Video)

Shpërndaje

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Milaim Zeka dhë Linda Morina.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

Linda Morina i’a tregon Milaim Zekes metoden-bio për rritjen e gjoksit.

Loading...