Lori po vjen me baladë romantike

Shpërndaje

Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor, por duket se shumë shpejt do të vjen me risi.

Këngëtarja e njohur, Lori u bë e dashur për publikun me baladat romantike.

Prive njoftoi se do t’i rikthehet dashurisë së vjetër duke sjellë një këngë të re, që do publikohet javën e ardhshme.

Balada e punuar nga Armend Rexhepagiqi dhe Darko Dimitrov do titullohet “Një takim.”

Kanë mbaruar xhirimet e klipit dhe të gjithë presin momentin që Lori të publikojë hitin e ri.

Ndryshe, këngëtarja do të sjell edhe këngë të tjera gjatë këtij viti.

#tb #2006 #studio19photgraphy #Dario 📸#Milano 💁🏼😎

A post shared by Lori Loreta Kacka (@lori_loreta_kacka) on

Loading...