LSDM ia merrë një drejtori BDI-së në Strugë

Shpërndaje

Duket se relaksimi i raporteve ndërmjet LSDM-së dhe BDI-së në Strugë po jep rezultate. Burime nga LSDM-ja e Strugës për Strugalajm.com konfirmojnë se që nga nesër Mile Poposki kuadër i kësaj partie do drejtojë Shkollën e mesme profedionale “Niko Nestor” në Strugë, njofton INA.

Për disa muaj në këtë pozicion ishte Besime Jonuzi e cila me gjasë do rikthehet në pozicionin e zv/drejtoreshës. Marrëveshje mes dy partive përfshin edhe poste të tjera që do ti takojnë LSDM.

Loading...