Luana ‘godet’ me foto nga plazhi, por ka diçka për të thënë

Shpërndaje

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAvip.

Një element tjetër që e bën Luanën të jetë pjesë e shkrimeve e diskutimeve janë edhe operacionet e saj plastike të cilat tashmë janë të dukshme, por që ajo vazhdon edhe më tutje t’i mohoi.

Madje, këtë e bëri edhe sot duke publikuar disa fotografi në plazh nga vitet e kaluara, ku njëra prej tyre ishte para 7 vitesh.

“Para 7 vitesh, si ishte muhabeti i belit e këtyre gjërave të tjera”- ka shkruar Luana, duke ironizuar me akuzat që i bëhen për ndërhyrje.

Loading...