Showbiz

Luana provokon keq në fotografinë e fundit

Shpërndaje

“Mbahuni” se Luanës po i “eksplodon” gjoksi nga veshja e ngushtë
Autori: Lajmi.net Entertainment, ShowBiz21:19, 5 May 2018

Me çdo fotografi të saj tenton të marr vëmendjen e publikut dhe të medieve.

Luana Vjollca ka publikuar sonte një fotografi në Instagram ku shihet shumë elegante në veshjen e saj, shkruan lajmi.net

Mirëpo, janë ndjekësit ata që po e vërejnë faktin se Luana po vishet ngusht në pjesën e poshtme të gjoksit, vetëm që gjoksi t’i dal sa më bombastik.

Në fakt Luana saherë që bën poza të tilla e merr kritika nga ndjekësit, ajo i fshinë fotografitë pasi siç duket nuk i duron dot komentet negative.

Can’t find a caption. So.. I’ll leave it up to you 💫

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...