Luana Vjollca bën një super urim për Marinën, publikon dhe videon gazmore

Shpërndaje

Pas urimit të Getoarit, Marina Vjollca surprizohet nga gjysma e sja tjetër më e mirë .

Luan Vjollca ka zgjedhur një urim mjaft special për t’i shprehur gjithë dashurinë që ka për motrën e saj. Këtë 17 maj Marina feston 28 vjetorin e lindjes dhe është ditëlindja e parë si e martuar.

‘Nuk e di si do kishte qene jeta ime pa ty,por as nuk dua ta imagjinoj! Gjithmone bashke Gjysma ime. Gezuar ditelindjen jet. TE DUA ‘ shkruan Luana në postimin e saj.

Në videon e publikuar Luana ka veçuar momentet më të ëmbla dhe më gazmore krah motrës së saj.

Loading...