Showbiz

Luana Vjollca shfaqet superseksi në të kuqe (Foto)

Shpërndaje

Prezantuese dhe këngëtare e po ashtu shumë e pëlqyer për pamjen e saj fizike, Luana bënë shumë bujë me postimet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e tëra në të kuqe dhe me flokët e leshura mbi krahë.

Luana këtu dukej si personazhet e filmave të vizuar, përkatësisht seksi si “super vasha”. 

“Qetësohu dhe bli syze” ka shkruar Luana në këto imazhe, duke promovuar një kompani syzesh.

keep calm and buy glasses @optika_1 🌹

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

❤️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...