Mëngjesi i Adelina Tahirit me pamje përrallore nga ballkoni

Shpërndaje

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri është mjaft e komentuar në shtypin rozë.

Ajo është në pritje të fëmijës së parë, andaj po kujdeset në për shëndetin e fëmijës, shkruan lajmi.net.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja ka shpërndarë një video në Instagram, përmes të cilës ka treguar pamjen magjepsëse nga vendi ku po qëndron.

Videoja ishte realizuar nga ballkoni i shtëpisë ku ishte këngëtarja, e që gjendej pranë detit dhe ishte plot gjelbërim përreth.

Kujtjomë që Adelina ka lënë pas angazhimet në muzikë duke iu përkushtuar tërësisht jetës private.

Loading...