Milaim Zeka i plagosur në Luftën e Koshares (VIDEO)

Shpërndaje

Në një video me pamje nga lufta e fundit në Kosovë, saktësisht nga lufta e Koshares, në mesin e disa luftëtarëve shihet edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, shkruan Parrotlla.net.

Në këtë video, në vendin e shkatërruar nga luftimet me armikun, krahas shumë bashkëluftëtarëve, Zeka shihet i plagosur dhe disa bashkëluftëtarë po i ofrojnë ndihmë.

Loading...