Momenti kur Klaudia Pepa rrëzohet nga shkallët duke bërë lëvizje provokative (Video)

Shpërndaje

Balerina Klaudia Pepa ka ndezur rrjetin sërish me një video në të cilën shfaqet tejet provokative. 
 
Mirëpo gjatë lëvizjeve seksi ajo u rrëzua keq nga shkallët, shkruan lajmi.net

Pavarësisht kësaj Klaudia nuk ka nguruar që këtë moment ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram të cilët i kanë lënë komente të ndryshme.

Klaudia njihet për pozat tërheqëse dhe duke qenë një balerinë e suksesshme vallëzimet nuk mungojnë. Karrierën e saj aktualisht po e zhvillon jashtë Shqipërisë.

Dove vado? 🤣 @sorelleuk

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Loading...