RajoniTop Lajme

Momenti kur u gjet trupi i policit në Lepenc (VIDEO)

Shpërndaje

Kallxo.com ka siguruar një videomaterial nga momentet e para kur zhytësit kanë zbuluar trupin e pa jetë të policit në ujërat e lumit Lepennc.
Armend Trena,Polic I Kosovës është ka qenë i zhdukur për dhjetë ditë.

Lajmin për gjetjen e trupit të Armend Trenës e ka konfirmuar për KALLXO.com, zëdhënësi i ministrisë së FSK-së, Ibrahim Shala.

“Njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së, Policisë së Kosovës dhe AME-së (Agjencisë së Kosovës për Emergjenca) sot në orën 15 e 40, në kilometrin e 6-të (në hyrje të Hanit të Elezit) nga vend i aksidentit në lumin Lepenc, kanë gjetur trupin e pa jetë të policit Armend Trena”, tha MFSK.

Loading...