Morena Taraku me fotografi të reja provokuese nga Stambolli

Shpërndaje

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, vazhdon të mbetet ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, Morena ka treguar se ka vizituar Stambollin, i cili mbetet për të një nga destinacionet e preferuara.

Ajo ka ndarë me fansat disa fotografi, ku shfaqet mjaft provokuese dhe atraktive, teksa merr poza në një jaht pranë detit.

Komentet dhe pëlqimet nga fansat e saj janë të shumtë, shumica prej tyre komplimente për dukjen e këngëtares.

Me pamjen e saj prej brune, dhe fustanin e saj të shkurtë, modelja e njohur bënte të gjithë për vete me fotografitë e saj.

Ajo gjithashtu buri në pah tatuazhet e shumta në trupin e saj, të cilat siç ajo ka thënë, shumica prej tyre kanë të bëjnë me jetën e saj personale. /Telegrafi/

🐟

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Who says that women can’t run the world 🤭 #Asyabirthday

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

#morenataraku 💚

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

💛

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

☀️ #istanbul

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Loading...