Moti sot në Maqedoni

Shpërndaje

Metereologët parashikojnë që moti paradite të jetë me re të rralla.

Në mesditë dhe pasdite pritet që moti të jetë më i paqëndrueshëm me shi dhe me stuhi. Temperatura gjatë ditës pritet të jetë nga 17 në 28 gradë celsius.

Nesër parashikohet që moti të jetë i paqëndrueshëm, me stuhi dhe reshje të shiut

Loading...