Në kulmin e karrierës, Rita Ora bën deklaratën shokuese!

Shpërndaje

Rita Ora është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjtihë botën.

Por nesë kënga e saje fundit “LGBT Anthem’ Girls” ju ka ngjallur disa dyshime, keni pasur të drejtë.

Ndërkohë që ndjekësit në rrjetet sociale e kanë përgëzuar Ritën për singëllin dedikuar komunitetit të LGBTI, ylli shqiptar tha se fraza e tekstit “Unë dua vetëm të puth vajza” ishte më e sinqerta që ka përdorur ndonjëherë në një këngë.

“Jam biseksuale 50/50 dhe nuk do ta fsheh. Nuk po fsheh çfarë jam apo kush jam,” u shpreh Rita Ora për revistën “People”.

Kjo ka shokuar shumë nga fansat shqiptarë, që duhet thënë se janë akoma në fazë pranimi me këtë term.

Loading...