Nis dasma e vitit, martohet Princ Harry (LIVE/VIDEO)

Shpërndaje

Të ftuarit në dasmën mbretërore kanë nisur të mblidhen.

Ceremonia martesore e çiftit Princ Harry dhe Meghan Markle do të mbahet në orën 13:00 në ‘Kështjellën Windsor’.

Ndiqni momente të ceremonisë në linkun më poshtë.

Loading...