Showbiz

Nora mjaft provokuese në imazhin e fundit (Foto/Video)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi vazhdon të jetë mjaft e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Megjithëse ka qenë pasive me prurje të reja në muzikë, Istrefi është përfolur se së shpejti do të sjellë një bashkëpunim me reperin Noizy.

Ajo është ndërkohë mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Nora ka ndarë me fansat një fotografi nga prapaskenat e koncertit të saj më të fundit.

Në këtë koncert, këngëtarja është shfaqur mjaft provokuese, e veshur me një palë pantallona të gjatë, teksa në pjesën e sipërme një dekolte që vinte në pah gjoksin.

Me barkun zbuluar, Nora dukej edhe më tërheqëse dhe atraktive.

Shpesh, këngëtarja ka treguar në intervista se moda për të është një pjesë shumë e rëndësishme e stilit të jetesës. /Telegrafi/

Loading...